Rigo Slovenija

RIGO d.o.o.

  • map Komen 59, 6223 Komen, Slovenija
  • phone +386 05 73 18 510
  • mail info@rigo.si

 

O NAS


Rigo d.o.o. smo zasebno podjetje, ki se že več kot 20 let ukvarja s prodajo šivalnih strojev (gospodinjski in industrijski šivalni stroji). V naši ponudbi so tudi vezilni stroji, laserski gravirni stroji, gospodinjska likalna tehnika (likalne mize), likalni valji za pralnice, hotele in ostala pripadajoča oprema ter rezervni deli.

Prodajamo nove in rabljene modele šivalnih strojev ter vezilnih strojev. Nudimo tudi servis in generalno obnovo industrijskih šivalnih strojev. V podjetju Rigo d.o.o., Komen smo se zavezali h kakovosti, tehnični odličnosti in zadovoljnim kupcem. Smo edino podjetje v tekstilni industriji, ki se redno uvršča na seznam slovenskih Gazel.

 

 

EKIPA


     Samo Godnič

      Direktor
      Rigo Group

      tel: +386 (0)5 7318 510
      email: rigo@siol.net
                  samo@rigo.si

     Lilijana Godnič

     Vodja računovodstva

     tel: +386 (0)5 7318 516
     mob: +386 (0)31 600 701
     email:
lilijana@rigo.si

     Denis Ostrouška

     Vodja prodaje rezervnih delov

     tel: +386 (0)5 7318 510
     +386 (0)5 7318 512
     mob: +386 (0)31 600 706
     email: denis@rigo.si

   Siniša Blagojevič

   Prodaja
   trgi bivše Jugoslavije

    mob: +386 (0)31 600 713
               +387 (0)65 819 074
    email: sinisa@rigo.si

     Nejc Zupančič

      Prodaja
      odgovoren za preprodajalce

      tel: +386 (0)5 7318 512
      mob: +386 (0)31 728 004
      email: nejc@rigo.si

     Igor Arčon

      Vodja servisa
      šivalni avtomati, šivalni stroji,
      vezilni stroji, razni avtomati

      mob: +386 (0)51 301 739
      email: servis@rigo.si

     Nenad Ljubičić

     Vodja servisa
     stroji za rezanje in krojenje
     tekstila in usnja

     tel: +381 11 4047 841
      mob: +38169 643 324
     email: servis@rigobeograd.rs

     Jasmin Trkulja

     Servis
     likalna tehnika, stroji za usnje,
     gospodinjski stroji

     mob: +386 (0)31 600 715
     email: jasmin@rigo.si

    Marko Senožetnik

     Servis, tehnična podpora
     Tapetništvo in
     avtomobilska industrija

     mob: +386 (0)41 691 287
     email: servis@rigo.si

     Zoran Jančič

      Servis vezenje, šivalni stroji
      in specialni avtomati

      mob: +386 (0)41 620 776
      email: zoran@rigo.si

    Ivo Kovačič

     Skladišče, logistika, servis

     mob: +386 (0)51319079
     email: servis2@rigo.si


     Mladen Vujanović

      Servis (BIH)

      mob: 00387 65733370
      email: mladen@rigo.si


   Milenko Jović

   Servis, koordinator logistike
   Srbija

    tel: +381 11 4047 841
    mob: +38169 643 320
    email: milenko@rigobeograd.rs

 

 

 

Zadnje Novice

Kontaktirajte nas

  • homeRigo d.o.o.
  • phone+386 05 73 18 510
  • mailinfo@rigo.si
  • mapKomen 59, 6223 Komen
  • UrnikPon - Pet: 8:00 - 12:00 in 13:00 - 17:00

Sledite nam