Rigo Slovenija

RIGO d.o.o.
Komen 59
6223 Komen
Slovenija


tel: +386 5 7318 510, 7318 512
fax: +386 5 7318 518
e-mail: info@rigo.si, rigo@siol.net
splet: www.rigo.si


urnik:
Od ponedeljka do petka: 8.00-12.00 in 13.00-17.00

O NAS


Rigo d.o.o. smo zasebno podjetje, ki se že več kot 20 let ukvarja s prodajo šivalnih strojev (gospodinjski in industrijski šivalni stroji). V naši ponudbi so tudi vezilni stroji, laserski gravirni stroji, gospodinjska likalna tehnika (likalne mize), likalni valji za pralnice, hotele in ostala pripadajoča oprema ter rezervni deli.

Prodajamo nove in rabljene modele šivalnih strojev ter vezilnih strojev. Nudimo tudi servis in generalno obnovo industrijskih šivalnih strojev. V podjetju Rigo d.o.o., Komen smo se zavezali h kakovosti, tehnični odličnosti in zadovoljnim kupcem. In smo edino podjetje v tekstilni industriji, ki je v skupini najhitreje rastočih podjetij v Sloveniji.

 

 

EKIPA


     Samo Godnič

      Direktor
      Rigo Group

      tel: +386 (0)5 7318 510
      email: rigo@siol.net
                  samo@rigo.si

     Lane Vajde

      Vodja logistike
      in servisa

      tel: +386 (0)5 2927 523
      mob: +386 (0)41 745 763
      email: info@rigo.si

     Lilijana Godnič

      Vodja računovodstva

      tel: +386 (0)5 7318 516
      mob: +386 (0)31 600 701
      email:
lilijana@rigo.si

   Siniša Blagojevič

   Prodaja
   Podpora

    mob: +386 (0)31 600 713
               +387 (0)65 819 074
    email: sinisa@rigo.si

     Nejc Zupančič

      Prodaja

      tel: +386 (0)5 7318 512
      mob: +386 (0)31 728 004
      email: nejc@rigo.si

     Denis Ostrouška

      Prodaja

      tel: +386 (0)5 7318 510
            +386 (0)5 7318 512
      mob: +386 (0)31 600 706
      email: denis@rigo.si

     Igor Arčon

      Servis
      Tehnična podpora

      mob: +386 (0)51 301 739
      email: servis@rigo.si

     Zoran Jančič

      Servis

      mob: +386 (0)41 620 776
      email: zoran@rigo.si


    Marko Senožetnik

     Servis
     Tapetništvo in
     avtomobilska ind.

     mob: +386 (0)41 691 287
     email: servis@rigo.si

VIZIJA


Običajno nimamo dolgoročnih ciljev. Raje si zastavljamo bolj kratkoročne, lažje izmerljive in dosegljive cilje. Za podjetje upamo, da se bo še naprej razvijalo in ostajalo vodilno v panogi. Kot direktor podjetja si želim, da bi se razvilo v moderno organizacijo, katerega vodenje ne bi bilo več odvisno od mene, ampak od mojih mlajših sodelavcev, med katerimi nameravam poiskati svojega naslednika. Osebno pa si pa vsekakor želim več prostega časa in umirjenega življenja

Zadnje Novice

Kontaktirajte nas

  • homeRigo d.o.o.
  • phone+386 5 7318510
  • mailinfo@rigo.si
  • mapKomen 59, 6223 Komen
  • UrnikPon - Pet: 8.00-12.00 in 13.00-17.00

Sledite nam