Rigo Slovenija

RIGO d.o.o.

  • map Komen 59, 6223 Komen, Slovenija
  • phone +386 05 73 18 510
  • mail info@rigo.si

 

O NAS


Rigo d.o.o. je zasebno podjetje s 30-letnimi izkušnjami na področju strojev za tekstilno, obutveno, tapetniško, usnjarsko in avtomobilsko industrijo. Skupino Rigo sestavljajp tri podjetja: Rigo Slovenija, Rigo International - Srbija in Rigo Retex - Makedonija. Prisotni smo tudi na ostalih trgih EU. Svojim kupcem nudimo popolno podporo pri prodaji ter kasnejšo podporo za vsak stroj iz našega prodajnega programa

 

 

EKIPA


 

Samo Godnič
direktor (CEO)

Tel: +386 05 73 18 510
E-mail: rigo@siol.net

Lilijana Godnič
vodja financ

Tel: +386 05 73 18 516
Mob: +386 031 600 701
E-mail: lilijana@rigo.si

Siniša Blagojevič
prodaja; trgi bivše Jugoslavije, tehnična podpora

Mob: +386 031 600 713
            +387 065 819 074
E-mail: sinisa@rigo.si


 

Nejc Zupančič
prodaja

Tel: +386 05 73 18 512
Mob: +386 031 728 004
E-mail: nejc@rigo.si

Mark Hovelja
vodja prodaje rezervnih delov

Tel: +386 05 73 18 510
Mob: +386 051 352 789
E-mail: mark@rigo.si

Igor Arčon
servis, tehnična podpora

Mob: +386 051 301 739
E-mail: servis@rigo.si


 

Nenad Ljubičić
servis, vodja strojev za rezanje

Mob: +381 69 643 324
E-mail: servis@rigobeograd.rs

Jasmin Trkulja
servis

Mob: +386 031 600 715
E-mail: jasmin@rigo.si

Zoran Jančič
servis; vezenje, šivanje & specialni avtomati

Mob: +386 041 620 776
E-mail: zoran@rigo.si


 

Marko Senožetnik
servis; tapetništvo & avtomobilska industrija

Mob: +386 041 691 287
E-mail: servis@rigo.si

Ivo Kovačič
skladišče, servis, logistika

Mob: +386 051 319 079
E-mail: servis2@rigo.si

Milenko Jović
servis, koordinator logistike v Srbiji

Mob: +381 69 643 320
E-mail: milenko@rigobeograd.rs


 

Mladen Vujanović
servis (BIH)

Mob: +387 65 733 370
E-mail: mladen@rigo.si

Eugen Oros
servis, technična podpora Srbija (Vojvodina)

Mob: +381 63 764 98 31
E-mail: egimechanics@gmail.com

Boris Horina
servis, tehnična podpora Srbija (Zlatiborski okrug)

Mob: +381 60 423 7795
E-mail: horinaboris@gmail.com

 

 

Zadnje Novice

Kontaktirajte nas

  • homeRigo d.o.o.
  • phone+386 05 73 18 510
  • mailinfo@rigo.si
  • mapKomen 59, 6223 Komen
  • UrnikPon - Pet: 8:00 - 12:00 in 13:00 - 17:00

Sledite nam